Aktualności

               XV OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ BIBLIOTEK  

Zapraszamy wszystkich czytelnikow małych i dużych do odwiedzania naszych bibliotek a każdy czytelnik otrzyma drobny upominek .

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

                           CZYTANIE BAJEK W BIBLIOTECE

Zapraszam małych czytelników do biblioteki w Siedlęcinie  na czytanie bajek w w pierwszy piątek każdego miesiąca .

 

                       ŚWIATOWY DZIEŃ KSIĄŻKI

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do Książnicy Karkonoskiej dnia 21. kwietnia na godzinę  15 na prelekcję : zioła dla zdrowia, urody i kuchni.  

 

 

 

 

                         KONKURS PLASTYCZNY MDK

Zapraszamy na konkurs  organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze , ul.  M. Skłodowskiej-Curie 12. Regulamin oraz karty zgłoszeń są  dostępne w bibliotece . 

 

 ZAPRASZAM CZYTELNIKÓW DO GALERII .

 

W galerii sa wyświetlane  nowowości wydawnicze które znajdują się w naszych bibliotekach. Serdecznie zapraszam do jej oglądania i zapoznania , jakie oferujemy książki do poczytania . Jest w czym wybierać. Myślę ,że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł mile spędzić czas . 

Przypominam ,że można zgłaszać poprzez kontakt  pozycje , kóre państwo chcielibyście przeczytać, a nie ma ich jeszcze w bibliotece. 

 

 ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE WIELKANOCNE 2018

 

            ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DO BIBLIOTEK

                          EDYCJA 2017 - PODSUMOWANIE

 

Informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna Gminy Jeżów Sudecki od kilku lat systematycznie uzyskuje dotacje z Biblioteki Narodowej na zakup nowości wydawniczych 

PRIORYTET 1 - "Zakup nowości wydawniczych do bibliotek"

Wieloletni Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa w latach 2016-2020.

Głównym celem jest zwiększenie atrakcyjności oferty dla bibliotek publicznych poprzez zwiększenie udziału nowości wydawniczych w zbiorach bibliotek.

W roku 2017 Biblioteka otrzymała na na zakup książek dotację w wysokosci  4 500,00 zł , za którą zakupiono 176 nowych książek do biblioteki  w Jeżowie Sudeckim, Siedlęcinie i Dziwiszowie. 

 

 

NOWA STRONA INTERNETOWA  GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ GMINY JEŻÓW SUDECKI - 

Drodzy Czytelnicy !

Idąc z duchem czasu oraz wychodząc naprzeciw naszym Czytelnikom, uruchamiamy nową stronę internetową Biblioteki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jej zawartością.

Ta strona w naszym zamyśle ma być źródłem podstawowej wiedzy o Bibliotece i jej działalności, ale także nowym medium wymiany informacji pomiędzy Biblioteką a Czytelnikami.

Na naszej stronie będziecie mogli Państwo zapoznać się z nowościami wydawniczymi zakupionymi do naszej Biblioteki lub poprosić o pomoc w znalezieniu potrzebnych informacji.Chcemy także, aby państwo brali czynny udział w tworzeniu naszego księgozbioru. W kontaktach jest zakładka , która ułatwi kontakt z Biblioteką , dzięki której każdy będzie mógł przysłać nam propozycję swoich wybranych pozycji. 

Będziemy  na bieżąco informować o tym , co dzieje się w "świecie książek" i w samej Bibliotece. 

Chcemy aby nasza Biblioteka była dla Państwa źródłem wiedzy, z którego możecie zawsze korzystać, ale także miejscem, do którego będziecie przychodzić z przyjemnością. 

Mamy nadzieję, że wszystkich zainteresuje ta nowa forma kontaktu i wymiany informacji.Liczymy przy tym na pomoc przy kreowaniu zawartości naszej strony. 

Wszelkie uwagi są mile widziane.

Zapraszamy na nową stronę biblioteki !

 

 

biblioteka.jezowsudecki.pl © 2017 - 2018
Tworzenie stron Jelenia Góra
Projekt i wykonanie